YAŞAMKENT EŞYA DEPOLAMA

YAŞAMKENT EŞYA DEPOLAMA

Firmamız olan Esadaş Nakliyat, depolama hizmetinde, Ankara geneli tüm semt ve ilçelere depolama hizmeti sunmaktadır. Hizmetleri içerisinde Yaşamkent eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Yaşamkent, Ankara'nın nezih semtlerinden bir tanesidir. Firmamız, Ankara eşya depolama, sektöründe 7/24 faal hizmetini devam ettirmektedir.
Firma yetkililerimiz ile iletişime geçtiğiniz taktirde, evinize ücretsiz expertizlerimiz gelerek eşyalarınızın kontrolünü sağlamaktadır. Evinizdeki eşya depolanma gereği olan tüm eşyalarınızın notu alındıktan sonra değerlendirilmesi yapılır. Tüm hizmetler dahilinde nakliye depolama fiyatı en uygun şekilde düzenlenir.

Depolama ve nakliye hizmetleri farklı hizmetler içermektedir. Eşyalarınızın depo standartlarına uygun şekilde monte ve paketlenmesi gerçekleştirilecektir. Kalın ve özel patpat naylon ile korunması sağlanan eşyaların, depo tesislerimize taşınması nakliye araçlarımız ile gerçekleştirilir. Oda oda sistemli depomuzda eşyalarınız randevu ile ayrılmış olan odanızda depolanması sağlanır.

Depolarımız Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Çankaya eşya depolama hizmetleri de veren Esadaş Nakliyat siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktadır.