DİKMEN EVDEN EVE NAKLİYAT


DİKMEN EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara Dikmen’de ikamet eden veya edecek olan kişiler için, Dikmen evden eve nakliyat ihtiyaçlarını karşılayan en kaliteli firma olarak sizlere en profesyonel hizmetleri sunuyoruz. Eşyalarınızı hem şehir içi hem de şehirler arası taşımak için yetişmiş uzman ekibimiz, büyük bir özveri ile işlerinizi gerçekleştirmekte ve gerek taşınma öncesinde gerekse sonrasında sizlerle iletişim içerisinde kalıp en profesyonel taşımacılık hizmetini sizlere sunmaktadır.
Dikmen eşya taşıma hizmeti öncesinde ekspertizimiz ücretsiz olarak eşyalarınızın kontrolünü gerçekleştirir ve alacağınız hizmetin şekline göre size en uygun fiyatı belirtir. Anlaşma sağlandığında taşıma ekibimiz eşyalarınızı güvenli ve sağlam bir şekilde ambalajlayarak nakliye aracına yükler. Dikmen ev taşıma işlemi gerçekleşirken sigorta işlemi de yapılmaktadır. Sonrasında ise eşyalarınız yeni evinizde sizin istediğiniz yere taşınacaktır. Sökülmüş eşyalarınız var ise ekibimiz içerisindeki marangozumuz eşyalarınızı tekrar monte ederek sizin isteğini doğrultusunda yerleştirecektir.
Dikmen’de evden eve nakliyat işi için bizimle iletişime geçmeden kesinlikle karar vermeyin! Bizler %100 müşteri memnuniyeti esaslı çalışan, Ankara’nın lider firması olarak sizlere güvenli ve güler yüzlü bir taşıma hizmeti sunmak için her zaman hazırız.