ÇAYYOLU EVDEN EVE NAKLİYAT


ÇAYYOLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Türkiye’nin en kaliteli taşımacılık şirketi olan Esadaş Nakliyat, Ankara’nın semtlerinde Çayyolu evden eve nakliyat hizmetlerini daha çok gerçekleştirmektedir. Çayyolu’nda tercih edilmemizin en büyük nedeni işimizi profesyonel ekiplerimizle, severek, daima planlı-programlı çalışarak yapmamızdır.
Çayyolu ev taşıma işinizin çözümünü birilerine emanet etmeden önce kesinlikle iletişim numaralarından satış ekibimizle görüşmelisiniz. Tarafınıza yönlendireceğimiz ekspretizimiz eşyalarınızın durumuna, evinizin konumuna ve yeni taşınacağınız eviniz konusunda verdiğiniz bilgilendirmelere bakarak size fiyat verir. Anlaşma sağlanması halinde; profesyonel ekiplerimizi evinize yönlendirerek, önce güvenli eşya ambalajlaması, sonrasında eşyaların taşıma aracına yüklenmesi ve sonrasında ise yeni evinizde sizin isteğinize göre eşyaların yerleştirilmesi işlemleri gerçekleşmektedir.
Taşıma esnasında eşyalarınızın ikinci bir güvenceye alınması için sigortalı taşımacılık yapılmaktadır. İstenilmesi halinde, eviniz üst katlarda ise yük asansörlerimizle taşımacılık gerçekleştirilmektedir.
Bizimle iletişime geçerek daha güvenli, daha profesyonel ve daha kaliteli bir hizmeti alabileceğinizi hatırlamanızı isteriz.

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Bağlıca Evden Eve Nakliyat
Ümitköy Evden Eve Nakliyat
Koru Evden Eve Nakliyat
Konutkent Evden Eve Nakliyat
Buket Kent Evden Eve Nakliyat
Vadikent Evden Eve Nakliyat