MAMAK EVDEN EVE NAKLİYAT


MAMAK EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara’nın Mamak ilçesinde yaşayan veya yaşayacak olan kişiler, Mamak evden eve nakliyat konusunda Esadaş Nakliyat’ı tercih ederek profesyonel ekip ve kaliteli hizmetten yana olduklarını belirtmişlerdir. Nakliyat denilince; yılların tecrübe birikimi ile günümüz teknolojisini bir arada sizlere sunan hizmetleri ile firmamız her zaman size en güvenilir, en kaliteli hizmetleri sunmaya devam edecektir.

Mamak ev taşıma işlerini gerçekleştirirken büyük bir titizlik ile çalışan uzman ekibimiz ilk olarak sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Evinizi taşıtmak istediğinizde ekspertizimiz evinize gelerek size eşya, kat, asansör,ambalajlama gibi işlemleri açıklayarak fiyat verecektir. Sonrasında ise taşıma ekiplerine tüm nakliye detaylarını anlatacak ve güvenli bir Mamak eşya taşıma işlemine başlanmış olacaktır.
Eşyalarınızı sizin yerinize biz paketleyebiliriz. Ayrıca asansörlü taşıma işlemi ile hem zamandan tasarruf sağlatabilir, hem de eşyalarınızın çizilme, kırılma, zedelenme gibi durumlardan kurtulmasını sağlayabiliriz. Ayrıca taşınma esnasında sigorta işlemi gerçekleştirerek; eşyalarınız yeni evinize taşınırken başlarına gelebilecek herhangi bir kaza durumuna karşı da güvence altında olacaksınız.
Esadaş Nakliyat’ta sizin için her zaman uygun bir çözüm vardır. Bize ulaşmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.