ESADAŞ NAKLİYAT KİMDİR ?

Esadaş Nakliyat

ESADAŞ Nakliyat, 1997 yılında evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerine başlamış olan, günümüzün en köklü ve en güvenilir taşımacılık firmasıdır. Kalitenin profesyonellik ve memnuniyet odaklı olduğunun, yılların getirdiği tecrübe ile, farkında olarak hareket eden firmamızda %100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışmanın yolları araştırılarak her geçen gün sizlere daha profesyonel bir hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir. 19 koca yılı, mutlu müşteriler ile geride bırakan Esadaş Evden Eve Nakliyat firmamız, teknolojik gelişimlerin takibinin yanı sıra güvenliği ve güvenirliği de ön planda tutarak eşya taşıma esnasında, öncesinde ve sonrasında siz ve eşyalarınız için gerekli tüm planlamaları yaparak hareket eder. Yapılan planlama ile nakliyat işleminin her aşamasında yetişmiş – uzman kadromuz sayesinde belirlenen zamanda ve belirlenen yere teslimatı gerçekleştirir. 7 / 24 kesintisiz ve eksiksiz hizmet anlayışıyla yoluna devam eden firmamız, başta Ankara evden eve nakliyat olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ev taşımacılığı işini yapmaktadır. Bu iş için gerekli olan araçlar teknolojiye uygundur..

Bizi Seçtiğinizde Neler Olacak ?

Ücretsiz Ekspertiz


Eşyalarınızın taşınması öncesinde gerçekleştirilen ücretsiz ekspertiz değerleme ile taşınma zamanlaması hesap edilir, eşyalarınızın önem sırası ve taşıma şekli belirlenerek daha güvenli bir nakliyat için gerekli bilgiler elde edilir. Böylece tam zamanında bir teslimat için zamandan tasarruf sağlanır. Ayrıca güvenli ve kazasız bir nakliyatın yolu çizilerek eşya taşımasının her aşaması belirlenmiş olur.

Güvenli Paketleme


Eşyalarınız ekspertiz planı sayesinde güvenli bir şekilde paketlenir. Paketleme esnasında öncelikle mobilya gibi eşyaların de-montajı gerçekleştirilir. Sonrasında çarpmalara karşı koruma sağlayan ambalajlara sarılır. Kırılması muhtemel eşyalar güvenli bir şekilde kolilere yerleştirilir.

  • Kullanılmamış Ambalaj malzemesi100%
  • Koruyucu Kalın Naylon100%

Araç Yüklemesi


Paketlenen eşyalar aracımıza yüklenerek belirtilen adrese doğru yola çıkarılır. Yola çıkarılmadan önce sigortası gerçekleştirilmiş ve nakliyat için gerekli tüm önlemler alınmış olmalıdır.

HAKKIMIZDA

Araç İçi İstifleme

HAKKIMIZDA

Profesyonel İşçilik

Eşya Yerleşimi, Montaj ve Son Kontroller


Belirlenen adrese varıldığında, sizin isteğiniz üzere planlanmış haliyle eşya yerleşimi gerçekleştirilir. Varsa eşyaların montaj ve dizaynı yapılır. Son kontroller yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmış bir şekilde evden eve nakliyat işlemimiz tamamlanmış olur.