BATIKENT EVDEN EVE NAKLİYAT


BATIKENT EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara’nın en hızlı gelişen ve gözde semtlerinden Batıkent ‘te nakliyat işlerinin en çok tercih edilen adresi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Batıkent evden eve nakliyat hizmetinde her zaman sizlere kaliteli hizmetler sunmak için canla başla çalışan büyük ve profesyonel bir ekibe sahibiz.
Batıkent ‘te evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirirken planlı ve programlı bir dizi aşamayı takip eden sistemimizle sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz.
Ücretsiz Ekspertiz: Evinizi taşıtmaya karar verdiğinizde bizi arayarak ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Eşyalarınızın ve evinizin durumuna göre size verilecek hizmet ve taşımacılık fiyatını belirleyeceğiz. Bizimle anlaşma sağlamanız halinde ise, istediğiniz tarihte taşıma ekibimiz gelerek eşyalarınızı yeni evinize taşımak için ambalajlama ve kolilemeye başlayacaktır.
Güvenli Ambalajlama: Bizim işimiz eşyalarınızı güvenle taşımak! Bu nedenle yaptığımız ambalajlamalar ile eşyalarınız çarpma, kırılma, çizilme risklerinden uzak bir hale geliyor.
Asansörlü Taşımacılık: Sahip olduğumuz yük asansörlerimiz ile üst katlarda bulunan evinizden, yine üst katlarda bulunan yeni evinize eşyaları çok daha hızlı, çok daha güvenli bir şekilde taşıyoruz.
Sigortalı Taşımacılık: Taşıma esnasında araçlarımızı güvenli bir şekilde sürmeye özen gösteren uzman bir ekibe sahibiz. Kaza geliyorum demez! Bu nedenle sigortalı bir taşımacılık yaparak eşyalarınızı ikinci bir kez güvence altına alıyoruz.
Marangozlu Ev Taşıma Hizmeti: Ekibimizde bulunan uzmanımız taşıma esnasında demonte edilmesi gereken eşyalarınızı kolayca ayırarak ambalajlar ve yeni evinize getirildiğinde tekrar montaj yapar.
Tam Zamanında Teslimat: Vermiş olduğunuz işi en kaliteli biçimde ve tam zamanında teslim etmek için canla-başla çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Batıkent ev taşıma hizmetlerini her bölgeye gerçekleştirmekteyiz.
Batıkent muhitinde hizmet verdiğimiz bölgelerin bir kısmını aşağıdan inceleyebilirsiniz.
Çakırlar Evden Eve Nakliyat
Batı Sitesi Evden Eve Nakliyat
Kentkoop Evden Eve Nakliyat
İlk Yerleşim Evden Eve Nakliyat
Ergazi Evden Eve Nakliyat
Yeni Batı Evden Eve Nakliyat
Ostim Even Eve Nakliyat
İvedik Evden Eve Nakliyat

Uğur Mumcu Mahallesi Evden Eve Nakliyat
Eşyalarınızın durumunu şansa bırakmayın. Bizimle hemen iletişime geçerek kaliteli bir hizmet ve güvenli bir taşımacılık hizmetinin keyfini yaşayın.