ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT


ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

Kuruluşumuz, Türkiye genelinde gerçekleştirdiği taşımacılık hizmetlerinde öncelik olarak Ankara ve ilçelerine nakliye hizmeti sunmaktadır. Ankara’da şehir içi nakliye hizmetlerinde aranan firma özelliği bir tesadüf değil, yılların getirdiği tecrübe ve edinilen çevrenin bir ürünüdür.

İşini iyi yapan her zaman kazanandır. Bu sebeple eşyalarınızın şehiriçi nakliyat için profesyonel hizmetler ile taşınmasını sağlıyoruz.

Taşıma öncesi eşyaların tahliye edileceği evde ve çevresinde ücretsiz ve gerekli ekspertiz hizmetini gerçekleştirecek olan uzmanlarımız, eşyaların en güvenli şekilde taşınması için tüm aşamaları büyük bir titizlikle takip edecektir. Eğer eşyalarınız ikinci veya daha üst katlarda ise asansörlü taşıma hizmetinin en güvenli yapılacağı yeri belirler ve sonrasında yüklenecek eşya sıralamasına göre gerekli düzenlemelerin nasıl yapılacağını inceler.
Sonrasında gelen profesyonel taşıma ekibimiz eşyaları fotoğraflayarak güvenli paketleme işlemine geçecektir. Paketleme işlemi esnasında de-montajı yapılacak eşyalar da sökülerek yeni evinizde tekrar montajı yapılmaktadır.
Güvenli taşıma işlemi yeni evinize gerçekleşirken ikinci bir güvenlik önlemi olarak sigorta hizmeti de gerçekleştirilecektir. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi sahiplenecek ve sizin için gerekli tüm önlemleri alarak eşyanızı evinizde istediğiniz yere yerleştireceğiz.
Müşterilerimizin memnuniyeti esas hedefimizdir. Bu sebeple bizi tercih ettiğinizde eşyalarınızı güvenli ellere emanet etmenizin ferahlığını yaşayın. Bizimle hemen iletişime geçmek için lütfen arayın.