Kurumsal Nakliye & Depolama Merkezi

Esadaş Nakliyat olan firmamız, Ankara kurumsal nakliye hizmetlerinde verdiği hizmetin arkasında duran, yaptığı hizmetlerin hepsinde başarılı olmuş kalite puanı en üst seviyeye taşımıştır. Kurumsal nakliye ve Ankara eşya depolama merkezi hizmetleri veren firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Depolama merkezimiz oda oda sistemli, 7/24 kamera sistemi ile koruma altındadır. Firmamız ile iletişime geçmeye geç kalmayın.

KURUMSAL NAKLİYE


Esadaş Nakliyat, evden eve nakliyat sektöründe 1997 yılından beri hizmetini kurumsal nakliye firması olarak devam ettirmektedir. Esadaş Nakliyat, hizmetini şehirler arası nakliye, şehir içi nakliyat, kurumsal taşımacılık ve evden eve nakliyat gibi hizmet türlerinde faaliyet göstermektedir. Taşımacılık sektörü oldukça gayret isteyen ve uzun bir hizmet biçimidir. Firmamız altında çalışmakta bulunan kamyon sayısı 12 adet, dış cephe 25. kata kadar ulaşabilen mobil asansör sayısı 3 adet, ayrıca Çankaya’da eşya depolama için 2 adet depomuz da mevcuttur.

Ankara kamu kurum taşımacılık hizmeti, firmamız tarafından en önemli hizmetlerinden birisidir. Yeterince referanslarımız vardır. Belirli banka arşiv taşınmaları, hastane odaları taşınması, Devlet daireleri taşınması gibi bir çok referans verebileceğimiz kamu ve kurumlar vardır.

  • Kurumsal Nakliye Hizmeti100%
  • Kurumsal Taşıma Hizmeti100%

KURUMSAL DEPOLAMA MERKEZİ


Esadaş Nakliyat, Ankara'da kurumsal depolama hizmeti olarak başlıca başarılı olan firmalardan biri gelmektedir. Ankara eşya depolama hizmeti sayfamızdan gerekli bilgi açıklamasını alabilirsiniz. Depolama hizmetimizin aşamaları ;
Depolanacak eşyalarınıza expertiz yapılarak, malzeme ve eşyalarınızın kaç metreküp geleceğinin notunun verilmesi,
Profesyonel ekibimiz, eşyalarınızı depo standartlarına uygun ambalaj ve paketlemesi yapılarak depolanma haline getirilmesi,
Depomuza eşyaların getirilmesi taktirde, oda içerisinde düzgün şekilde istif edilmesi,
Oda kapısının kilitlenmesi ve kilit anahtarının sizlere teslim edilmesi,
Eşya depolama sözleşmesinin sizlerle karşılıklı imzalanması,
Dezenfekte işleminin yapılması ve güvenliğinin sağlanmasıdır.

KURUMSAL

Güvenlik

KURUMSAL

Temizlik & Hijyenik