ŞEHİRLER ARASI NAKLİYATAnkara Şehirler Arası Nakliyat

Sektörümüz olan Evden eve nakliyat, taşımacılık biçiminde şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat olarak 2 farklı dallara ayrılmaktadır. Esadaş Nakliyat, Ankara şehirler arası nakliyat hizmetinde en kaliteli hizmeti vererek ve şüphesiz olarak en güvenilir lider firmadır. Esadaş Nakliyat, hizmet koşullarına uyum sağlayan ve dikkatle işini, hizmetini yapmaktadır.
Nakliyat çerçevesinde oldukça firmalar bulunmaktadır. Bu firmalarda bir çoğu şehirlerarası taşımacılık hizmetini verememektedirler. Şehirler arası taşımacılık hizmeti verebilmek için öncelikle K3 belgesi gerekmektedir.

Sizlere yönlendirdiğimiz expertizimiz evinize gelir, tüm eşyalarınızı kontrol eder. Kontrol edilen eşyalarınız not alınır, evinizi taşımaya gelecek olan ekibimize verilir. Eşyalarınızın taşınma bedeli vardır. Bu bedel, eşyalarınızın yoğunluğuna, bulunduğunuz kata ve yeni evinizin bulunduğu kata son olarak da evleriniz arasındaki yol mesafesine göre değişir.
Şehirler arası taşımacılık hizmetimizde öncelikle sizlere güven veriyoruz. Nasıl mı ? Firmamız ile anlaşma yaptığınız taktirde sizlere öncelikle Nakliyat sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme içerisinde; evinizin ne şekil taşınacağı, size verilecek hizmet, evinizin taşınacağı tarih geçmektedir.
Firmamız tarafından eğer güvence hissetmediyseniz, sizlere verdiğimiz sözleşme ile gönül rahatlığıyla evini, eşyalarınızı şehirler arası taşıtabilirsiniz.