ANKARA EŞYA DEPOLAMA


Ankara Eşya Depolama

Yeni bir eve taşındınız veya yeni bir iş yerine geçiş sağlayacaksınız. Ancak bazı eşyalarınızı koyacak bir yer bulmakta problem yaşıyor ve güvenli bir yer bulmakta zorluk çekiyorsunuz. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda çözüm olarak şirketimizin ankara eşya depolama hizmetini kullanabilirsiniz.

Eşyalarınızı liste halinde sıralayarak ve güvenli bir şekilde korumalı paketleme yaparak, istediğiniz zaman dilimine kadar kendi eşyamız gibi muhafaza ediyoruz. Tabiki bu hizmet ile birlikte eşyalarınızı sigortalıyoruz. Ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda eşyalarınızı ikinci bir güvence altına alıyoruz.


Eşya depolamalarında tüm aşamalarıyla güvenli bir şekilde koruma sağlanabilmesi için ilk aşama olarak konteyner kullanımından kaçınılmaktadır. Eşya dizimi, depo dezenfektasyonu ve rutin depo bakımının eksizsiz yapılacağından emin olabilirsiniz.

Esadaş Nakliyat ile çalışmanın ayrıcalıklarından ve rahatlığından siz de hemen faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.


Ankara Ev Eşyası Depolama

Ankara ev eşyası depolama hizmetleri içerisinde faal durumda hizmetini sürdüren Esadaş Nakliyat Depolama Merkezi, sizlere güvenilir ve sağlıklı hizmet sunmaya gayret etmektedir. Ev eşyası depolama hizmetinin belli süreçleri vardır. Bunlar arasında ; expertiz, eşya kontrolü, eşya miktarı ve depolanacak oda kararı, eşyaların depolanma standartlarına uygun paketlenme, ambalaj malzemesi kararı, gibi hizmetlerin kararı verilmektedir. Eşya depolarımız son derece güvenlik sistemli, her gün periyodik bakımları yapılarak, Esadaş Nakliyat Depolama Merkezi, güvencesi altındadır.


Ankara Eşya Deposu

Oda oda bölme sistemli Ankara eşya deposu hizmetimiz aralıksız devam etmektedir. Eşya depolama sektörü içerisinde bir çok nakliye firmaları hizmet vermektedir. Bu firmalar ancak oda oda sistemli depolama hizmeti vermemektedir. Hangar tarzı deposu olan firmalara dikkat ediniz. Eşyalarınız diğerdepoda bulunan eşyalar ile karışma oranı yüksektir. Firmamızın depoları oda oda sistemli bölünmüş vaziyette ve en önemlisi olarak, kapı kilit sistemlidir. Eşyalarınız, ankara depolama hizmetine uygun paketlenip depomuza gelir. Bu eşyalarınız size ait olan X numaralı Ankara eşya deposuna yerleştirilir. X numaralı odanızın kapısı kilitlenerek, anahtarı sizlere teslim edilir. Sizden başka kimse eşyalarınızı göremez ve kesinlikle dokunamaz. Esadaş Nakliyat Depolama Hizmetleri ile iletişime geçin, eşyalarınız güvenli depolanması yapılsın.