ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT


ANKARA ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Eşyalarınızın taşınması öncesinde ve sırasında eşyalarınızı “güvenilir ellere” emanet edip etmemenin endişesinin taşınması aşikardır. Eviniz veya eşya taşınacak olan yeni evinizin üst katlarda olması, eşyalarınız için duyacağınız endişeyi birkaç kat daha artırmaktadır. Çünkü taşınma esnasında üst katlara taşınacak eşyaların çizilme, ezilme, kırılma gibi riskleri oldukça fazladır.


Ankara’da asansörlü evden eve taşımacılık seçeneği ile bu sorunu ve endişenizi ortadan kaldırıyoruz. 17 kata kadar gerçekleştirilecek evden eve taşımacılık hizmetini almak istediğinizde, uzmanlarımız evinizin ve binanın çevresinde keşif yapacak ve asansörlü taşıma gerçekleşecek en uygun ve en güvenli noktayı tespit edeceklerdir. Sonrasında ise uygun balkon veya pencere önüne kurulan sistem ile daha önceden paketlemesi yapılmış eşyalarınızı asansör yardımıyla evinize çıkartacaklar ve ev içerisindeki ekip arkadaşlarımız ise yerleşimi, montajı ve düzenlemeyi sağlayacaklardır.

Esadaş Evden Eve Nakliyat ‘ta sizin için her zaman uygun bir çözüm vardır. Bizimle iletişime geçerek bu kaliteden faydalanmak için acele edin! Eşyalarınızı kendi eşyalarımızdan daha büyük bir titizlik ve güvenlikle taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın..